LOT 22 - LOT DE 16 PIECES (Item number: #503263277)

Place your mouse over the image to zoom Click to zoom

- Année : - Etat : BC / TBC / B / TB / TTB / SUP / FDC / FB - Métal : - Diamètre : - Poids : - Valeur catalogue : ********* - Faciale : - Type : - Date : - Etat : BC / TBC / B / TB / TTB / SUP / FDC / FB - Valeur catalogue :

Location:
France
Language:
  • French
Payment:

Join the collectors community

Register Login